Aktuality pro rodiče

Školní rok začíná v pondělí 2.9.2024

Desatero pro rodiče - materiál MŠMT.docx

SBĚR STARÉHO PAPÍRU

Děti z MŠ během celého roku sbírají starý papír, který zpravidla 2x ročně odváží přistavený kontejner do sběrných surovin ESKOT. Všichni se tímto učí hospodárnému využití starého papíru, šetříme životní prostředí, podílíme se na třídění odpadu a enviromentální výchově. Získané prostředky jsou poukazovány na účet školy a je z nich částečně hrazen výlet do ZOO v Jihlavi.

První sběr proběhl ve dnech 26.9. a 27.9. Moc děkujeme za spolupráci při získávání financí pro naše - vaše děti !

Nahlášený počet kg papíru zapisujeme do seznamu k vašemu dítěti a na konci roku vyhlašujeme "nejlepší sběrače" na které čeká odměna. Sladká odměna bude samozřejmě pro všechny zúčastněné děti !

Další sběr proběhne v měsíci únoru. Termín bude opět vyhlášen obecním rozhlasem.

VÁNOČNÍ FOCENÍ DĚTÍ V MŠ

V pátek 29.11.2024 v 8.30 hod. proběhne v naší MŠ vánoční fotografování. Jedná se o fotografování jednotlivých dětí (po dohodě i sourozenci),nikoliv společné. Fotografie budou hotové do vánoc, je tedy možné využít fotografie jako vánoční dárek.

Focení provede firma  "Fotoateliér Karla Melovská"

Do tabulky , která bude umístěna v šatně MŠ zapište, zda máte zájem, aby se vaše dítě 29.11. fotografovalo a pokud chcete fotografii sourozenců, či větší počet fotografií, poznamenejte to rovněž do tabulky.

SCREENINGOVÉ  VYŠETŘENÍ  ZRAKU

V pátek 15.11.2024 v 10.30 hod proběhne v budově MŠ, vyšetření zraku u nahlášených dětí.

Vyšetření provede Mudr.Andrea Jeřábková. Cena za provedené  je 200,- Kč.

ODSTÁVKA ELEKTRICKÉ ENERGIE
V pátek dne 18.10.2024 z důvodu odstávky elektrické energie  bude v MŠ Střítež přerušen provoz.
Děkujeme za pochopení.